Szanowni Klienci,

W trosce o bezpieczeństwo Wasze, a przede wszystkim Wasze i nasze zdrowie podjęliśmy decyzję o zawieszeniu wszelkich szkoleń prowadzonych w naszych placówkach, jak również w ośrodkach zewnętrznych oraz zamknięciu naszych biur na okres do dnia 30 marca 2020r. (okres ten może ulec zmianie)

Powodem wstrzymania kursów jest sytuacja związana z rosnącym zagrożeniem epidemii korona wirusa w Polsce.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że jesteśmy wstanie zapewnić Państwu dostęp do szerokiej gamy szkoleń e-learningowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem narzędzi teleinformatycznych: - poczta: adjsuperosk@gmail.com

- telefon: 57 57 57 408Z życzeniami Zdrowia!
Zespół Akademii

Referencje

Szkolenia i Kursy Prawo Jazdy Wrocław

Akademia Dobrej Jazdy! Odważnie, lecz nie bezpodstawnie możemy się nazwać „najlepszą Szkołą Jazdy” we Wrocławiu.
Wiele firm konkurencyjnych z naszej branży przyczepia sobie etykietę „najlepszej szkoły” jednak za Akademią Dobrej Jazdy przemawiają fakty.


Od 2004 roku nieustanie plasujemy się w pierwszej trójce rankingów zdawalności publikowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowe – WORD.


6 razy zajęliśmy pierwsze miejsce, nikt nie może poszczycić się takim wynikiem.
O wysokiej jakości oferowanych przez nas usług przekonało się już wielu klientów, wiele urzędów pracy oraz wielu przedsiębiorców - wystawiając nam referencje i polecając nasze usługi swoim znajomym.
Kuratorium oświaty przyznało Akademii Dobrej Jazdy „Akredytację Kuratorium Oświaty”, Polskie Centrum Certyfikacji wydało nam Certyfikat ISO9001-2009, a organ nadzorujący mianował nas na SUPER OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW!


SUPER AKADEMIA DOBREJ JAZDY!
Wszystkie nasze sukcesy zawdzięczamy naszym klientom, dzięki Wam możemy doskonalić nasze usługi. Dla Was zawsze będziemy utrzymywać wysoki poziom szkolenia i postaramy się Was nie zawieść!