• »
  • Referencje - Akademia Dobrej Jazdy

Referencje

Szkolenia i Kursy Prawo Jazdy Wrocław

Szanowny Kliencie,

W tym miejscu zazwyczaj spotykasz listę firm, które wyrażają zadowolenie z przeprowadzonych usług szkoleniowych. U nas tego nie spotkasz z prostego powodu - szanujemy prywatność naszych klientów.

Pragniemy jednak podzielić się z Państwem kilkoma faktami, które mamy nadzieję pozwolą państwu na wybór naszego ośrodka szkoleniowego.

Od 20 lat pracujemy na własną markę. Rozwijamy nasze szkolenia i kursy. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania w edukacji oraz dynamicznie dostosowujemy ofertę szkoleń do potrzeb rynku pracy i oczekiwań naszych klientów. W naszej Akademii realizuje szeroki zakres szkoleń począwszy od kursów prawa jazdy kat. B, kursów zawodowych dla kierowców, kończąc na kursach spawaczy i szkoleniach operatorów maszyn CNC.

Posiadamy własne pracownie, poligony, place manewrowe.

Potwierdzeniem jakości naszych szkoleń jest nasza flota i sprzęt szkoleniowy!

Potwierdzeniem jakości naszych szkoleń są nasi instruktorzy i wykładowcy!

Potwierdzeniem jakości naszych szkoleń są listy referencyjne, które możemy udostępnić na życzenie!

Potwierdzeniem jakości naszych usług są: Certyfikat ISO, Akredytację Kuratora Oświaty, uznania/atesty TUV, POILINCERT, Instytut Spawalnictwa, które możemy udostępnić na życzenie!

Ponadto posiadamy status Placówki Oświatowej oraz wpis do RIS i BUR.

Potwierdzeniem jakości naszych szkoleń są setki zadowolonych osób, które w każdym miesiącu kończą kursy w Akademii i wracają na kolejne szkolenia!