Szanowni Klienci,

W trosce o bezpieczeństwo Wasze, a przede wszystkim Wasze i nasze zdrowie podjęliśmy decyzję o zawieszeniu wszelkich szkoleń prowadzonych w naszych placówkach, jak również w ośrodkach zewnętrznych oraz zamknięciu naszych biur na okres do dnia 30 marca 2020r. (okres ten może ulec zmianie)

Powodem wstrzymania kursów jest sytuacja związana z rosnącym zagrożeniem epidemii korona wirusa w Polsce.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że jesteśmy wstanie zapewnić Państwu dostęp do szerokiej gamy szkoleń e-learningowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem narzędzi teleinformatycznych: - poczta: adjsuperosk@gmail.com

- telefon: 57 57 57 408Z życzeniami Zdrowia!
Zespół Akademii

O Akademi Dobrej Jazdy Wrocław - Kursy i szkolenia na prawo jazdy

Szkolenia i Kursy Prawo Jazdy Wrocław

Sukces każdego z naszych Klientów jest dla nas bardzo ważny. W naszych szkoleniach dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników, dążymy do sukcesów naszych Klientów. Szkolenia sprawiają nam radość i satysfakcję.

Dzięki ciągłemu dążeniu do perfekcji szybko staliśmy się jedną najbardziej znanych i polecanych szkół nauki jazdy we Wrocławiu. Akademia Dobrej Jazdy obecnie posiada dwie placówki szkoleniowe na terenie Wrocławia oraz wielu partnerów w całej Polsce.

W ofercie Akademii Dobrej Jazdy znajdują się obecnie kusy kat. A, B, C, D, E, kursy kwalifikacji, kursy operatorów maszyn budowlanych, kursy operatorów dźwigów samojezdnych, kursy operatorów podnośników koszowych, kursy operatorów hds, kursy instruktorów nauki jazdy.
Naszym celem jest prowadzenie nowoczesnego, rzetelnego oraz przyjaznego ośrodka szkolenia kierowców. Wyznaczamy nowe trendy w nauczaniu, wprowadzamy nowe techniki szkolenia, aby oferować usługi na najwyższym poziomie. Pamiętamy również o tym, aby rozwijać i szkolić nasz Zespół , a także dzielić się w nim swoimi doświadczeniami.Uważamy, że każdy, jeśli tylko zechce, może zostać dobrym kierowcą. Dlatego naszą rolą jest zaproponować odpowiedni sposób szkolenia tak, aby zrealizować postawione przed nami zadanie.